top of page

Acerca de

Adsaaaız.jpg

Yüksek Kalite Baskı

dayi.png

Baskı tesislerimizde plastik ve kumaşa yüksek kaliteli baskı yapıyoruz.


 Fleksografi çeşitli alt tabakalar üzerine baskı yapmak için fotopolimerlerden ve hızlı kuruyan mürekkeplerden oluşan esnek bir baskı plakası (klişe) kullanan uygun maliyetli bir baskı işlemidir. Fleksografik baskı, plastik, kağıt, folyo ve metal kaplı filmler gibi farklı malzemeler üzerinde kullanılabilir.

Fleksografi özellikle geniş bir renk yelpazesi ve ayrıntı hassasiyeti sunan yüksek kapsama alanına sahip, özel, metalik renkler, metinler

ve verniklerle baskı yapmak için uygundur. Ambalajınız UV veya UV LED, EB, su bazlı veya solvent bazlı mürekkepler kullanılarak basılabilir. Ürününüzün göz alıcı olmasını ve her türlü tüketiciye estetik açıdan çekici görünmesini sağlamak amacıyla çok çeşitli 10 renkli flekso baskı seçeneği mevcuttur. Film, kağıt ve folyo gibi çeşitli malzemeler kullanarak çok çeşitli gıda, kişisel bakım, evcil hayvan gıdaları ve endüstriyel ürünlerin ambalajlanmasında en zorlu müşteri ihtiyaçlarını karşılamakta ve aşmaktayız. Ambalaj ürünlerimiz, en uygun maliyetli çözümlerde önceden hazırlanmış ambalajınızın yüksek kalitesini sağlayacak şekilde özenle uyarlanmıştır.


✓ Çok çeşitli yüzey seçenekleri mevcuttur (mat, parlak, mat ve parlak lak kombinasyonları, kağıt görünümlü baskı, anti-fog) 
✓ Arka plan baskı
✓ Çoklu film ve bariyer seçenekleri (yüksek bariyerli alüminyum ambalaj, retort ambalaj, sıcak dolum torbaları dahil)
✓ Farklı boyut, renk, stil ve malzeme mevcuttur 
✓ Solventli ve solventsiz laminasyon 

bottom of page